LotnaTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi szukaj 
Internet, technologie2019.08.05 02:39

Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!

   
 
Mowa tu o w Realu24.pl, mediach niezależnych i prawdomównych, chociaż nie całkiem
 

Podobnie jak inni niezależni, prawicowi, prawdomówni dziennikarze, jak również większość polityków i osób mających jakikolwiek wpływ na losy dzieci w Polsce, Marcin Rola nie odnosi się do problemu handlu dziećmi, a nadto, kolokwialnie mowiąc, obsmarowuje tyłek Pawłowi Bednarzowi, który od lat walczy o zapobieżenie zagranicznych „adopcji” polskich dzieci, które są odbierane polskim rodzicom pod byle pretekstem.

Aby nie być gołosłowną, polecam krótki filmik poniżej. W roli głównej - rolujący Marcin Rola.

https://youtu.be/zqqzVGVg74Y

PS. Dla odmiany, Maciej Maciak od tego tematu nie stroni. 

https://youtu.be/ZVhhN95tZWw

 

 
1275 odsłon  średnio 3,5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: W aRealu24.pl, YouTube, censura, media prawicowe a Handel dziećmi, Martin Rola, Paweł Bednarz.
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Ikulalibal, 2019.08.05 o 07:57
W 2009 r brawurowo niezależny dziennikarz S.Michalkiewicz, zbanował moje konto i usunął wszystkie wpisy na swoim forum.Wpisy dotyczyły zjawiska nienaturalnie wysokiej śmiertelności wśród rosyjskich dzieci adoptowanych przez obywateli USA.Wszystkie wpisy były zaopatrzone w odnośniki do źródeł informacji którymi były wyłącznie wypowiedzi (oceny,szacunki,opinie) oficjalnych osób takich jak :prokuratorzy,ministrowie,dyplomaci itd.Mimo to moderator michalkiewiczowego forum uznał że te wpisy są niedopuszczalne i w try migi usunął.Nie wiem dlaczego ale ten temat jest zakazany.O banksterach,spiskach,alternatywnych dziejach,pisz sobie ile ci starczy sił, ale temat "dzieci" omijaj z daleka.Wiedział o tym już 10 lat temu Michalkiewicz,najprawdopodobniej wiedział o tym i M.Rola.Tak po ludzku można ich zrozumieć bo kto lubi kłopoty i komplikacje.Nie można tylko zrozumieć dlaczego tak trąbią o "niezależności"
Okres który wspominam był okresem najgorętszej dyskusji jakie toczyły się na ten temat w rosyjskich mediach.Dyskusje wywołała informacja o kolejnej śmierci adoptowanego dziecka Dimy Jakowlewa ( Chase Harrisona).
Lista dzieci wygląda tak +ru.wikipedia.org
To czego można było się dowiedzieć o stronie prawnej "zagranicznych adopcji" jeżyło włos na głowie.Państwa z którego pochodzi dziecko ni e ma prawa żądać okresowych raportów o sytuacji dziecka.Selekcja kandydatów na adopcyjnych rodziców jest fikcją i spory procent dzieci wpada w łapy socjopatów a bywa że kryminalistów.Aż dziw że państwa się godzą na taką sytuację.
Po dyskusjach,sporach i naciskach z obydwu stron w 2012 r Rosja wprowadziła zakaz adopcji dla obywateli USA.
Prawo nosi nazwę "prawo Dimy Jakowlewa" +en.wikipedia.org
Dima Jakowlew to półtoraroczny chłopczyk którego amerykański ojciec ugotował zostawiając "synka" na wiele godzin w rozgrzanym samochodzie.
A to informacja sprzed kilku dni jak ukazała się w polskich mediach
"USA. Ojciec zostawił niemowlęta w samochodzie. Zmarły z przegrzania" +wiadomosci.wp.pl
Może są na tym świecie ludzie którzy uwierzą w to że można zapomnieć o dzieciach na tylnym siedzeniu ale ja akurat w to nie wierzę.
Rózne rzeczy można.Można niedopilnować.Zagadać się,zagapić,zatopić w lekturze, na kilka minut w czasie których dzieciak spadnie,wpadnie,gdziesiś wlezie czy wypije coś okropnego.Ale na wiele godzin zapomnieć o dzieciach zamkniętych w samochodzie nie mozna.To niemożliwe.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Lotna, 2019.08.05 o 10:25
Nie zgadzam, owszem, można i corocznie zdarza się zazwyczaj jeden, albo nawet więcej takich wypadków, jak nie w USA, to w Kanadzie. To jest potworna tragedia dla rodziny, ale realia są takie, że ludzie są załatani i zestresowani w wyścigu szczurów, szczególnie ci, którzy chcą więcej niż tylko utrzymać się przy marnej egzystencji. Chyba nie znasz tutejszych realiów. Samochody są często wielkie, a małe dzieci często zasypiają w swoich fotelikach podczas jazdy. Pamietam taki wypadek sprzed kilku lat, kiedy ojciec codziennie odwoził dziecko do żłobka, a potem żonę do pracy. Pewnego dnia odwiózł najpierw żonę, po czym pojechał prosto do pracy zapomniawszy o tym, że nie odwiózł jeszcze dziecka - i doszło do tragedii.

Akurat zabiegani rodzice nie są największym problemem dzieci adaptowanych do USA, czy gdziekolwiek indziej. O wiele większym są pedofile, którzy je kupują, a właściwie siatki przestępcze, które je kupują dla pedofilów i innych zwyrodnialców, jako niewolników seksualnych, czy wręcz ofiary kultów satanistycznych. O tym powinna być tutaj mowa, a nie o roztargnionych rodzicach. Jak również, a może przede wszystkim o tym, że rząd okupacyjny pod byle pretekstem odbiera rodzicom prawa rodzicielskie, po czym dzieci, w ekspresowym tempie ( najkrócej w ciagu 6 tygodni) są sprzedawane zagranicę, po czym wszelki ślad po nich ginie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Lotna, 2019.08.05 o 11:10
Swoją drogą, Rosja skupiając się na przypadku tragedii tego dziecka pozostawionego w samochodzie, miała dobry powód do zakazania zagranicznych adopcji do USA ( dlaczego tylko do USA?), jednocześnie nie ruszając problemu międzynarodowych siatek przestępczych parających się handlem dziećmi dla często bardzo wysoko postawionych pedofilów i innych zboczeńców. Iście salomonowe zagranie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube! 
miarka, 2019.08.05 o 11:28
To strategia na oszczędność sił i środków: działać ale tylko wtedy kiedy coś można ugrać.

Przykładu dostarcza tu amerykański film z Seagalem. W filmie gra tego co mu zabito brata. On dochodzi do tego kto, ale jest to człowiek mafii. Przechodzi długą drogę żeby pokonać mafię i wymusić na jej szefostwie... żeby mu wydali sprawcę mordu.

Mógłby zabić i szefostwo ... ale przecież przyszło by inne, a na tyle silny żeby zwalczyć i polityczne, sądownicze i medialne wsparcie mafii oraz (odpowiednio u nas: "seryjny samobójca", "sędzia Tuleja" i "pancerna brzoza") zlikwidować tą patologię (czym tak od zaraz zastąpić żeby się nie odradzała???), to na pewno nie był.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Ikulalibal, 2019.08.05 o 12:20
//jednocześnie nie ruszając problemu międzynarodowych siatek przestępczych parających się handlem dziećmi//


Żałuję wielce zabranego w tym temacie głosu ale usunięcie go w tej chwili sprawiłoby kłopot.Mają jedyną intencją było przekazanie informacji o tym ze S.Michalkiewicz również panicznie boi się tego tematu i też nie jest nadmiernie niezależny.Tylko tyle.Krótki opis spraw poruszanych przeze mnie na jego forum miał tylko pokazać tutejszym czytelnikom ze sprawa była "czysta bo bardzo głośna a cytowane przeze mnie źródła poważne.Ale jak widać moja intencja nie był zbytnio czytelna bo jak zwykle skończyło sie na wyliczaniu co Rosja zrobiła źle a czego wogóle nie zrobiła choć powinna.

Skąd autorka wzięła przekonanie że Rosja "nie poruszyła problemu międzynarodowych siatek przestępczych parających się handlem dziećmi"
Oczywiście że "poruszyła".Właśnie w przywoływanym okresie wybuchł skandal z amerykańskim milionerem żydem Andrew Mogilyanskym który stworzył międzynarodową siatkę bogatych pedofili.W 2009 r został skazany przez rosyjski sąd na 8 lat więzienia.
+www.google.com
Sprawa była tak głośna,tak bulwersująca że zaowocowała związaniem się inicjatywy "polowanie na pedofila".Polowania mają miejsce w sieci i prowadzone są przez aktywistów społecznych.Zazwyczaj wygląda ono w taki sposób że "wabik" podaje się w sieci za małą dziewczynkę (lub chłopca)a kiedy zainteresowany nawiąże kontakt następuje spotkanie w realu.W tym momencie "polowanie" odbywa się wedle dwu scenariuszy;"rozsądni myśliwi" przekazują sprawę policji zaś pozostali sami zabawiają się w sędziów i katów.Około 2012 r akcja przybrała już formy niebezpiecznych bezprawnych działań np porwań winowajcy i wywiezienie go w ustronne miejsce w celu wymierzenia kary. +www.youtube.com


// Iście salomonowe zagranie. //

Iście "solomonowe zagranie" (takie całkiem w pani stylu) to polega na tym że pedofil Mogilanskiy po wyjściu z więzienia oświadczył że był niewinny (choć w czasie procesu przyznał się do winy) a oskarżenie i więzienie miało związek wyłącznie z tym że jest przeciwnikiem Putina.W 2016 r angielski tabloid napisał o związkach Mogilianskiego z Bierezowskim i Goldfarbem.Był też klientem słynnej firmy prawniczej Mossack Fonseca.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Lotna, 2019.08.05 o 14:15
Twoja postawa przypomina mi postawę osoby, która jako małe dziecko, albo której rodzice, emigrowali z Indii do kraju, który jej zabezpieczył wykształcenie i dobrobyt, o jakim w Indiach mogłaby tylko pomarzyć, a która wśród obywateli tego kraju, dzięki pracy których jej życie uległo diametralnej poprawie, na każdym kroku dopatrywała się rasizmu, jeśli tylko osoba z nią rozmawiająca miała jaśniejszy niż ona odcień karnacji; potrafiła doszukać się rasizmu nawet w najmniejszych szczegółach, tam, gdzie go w ogóle nie było i sprowadzić każdy temat do poziomu sporu o rzekomy rasizm - jednym słowem kogoś, kto jest chorobliwie przewrażliwiony. Ty natomiast jesteś przewrażliwiony na punkcie Rosji, której ja nie uważam za krainę mlekiem i miodem płynącą, a jej przywódców za ideałów walczących z NWO. Co nie znaczy, że polska polityka zagraniczna w stosunku do Rosji nie powinna wyglądać zgoła inaczej, bo z sąsiadami należy dobrze żyć, a przynajmniej mieć z nimi poprawne stosunki i wymianę gospodarczą, a nie robić sobie z nich wrogów. Co również nie znaczy, że wszyscy powinniśmy nieustannie składać pokłony Rosji, jak ty byś sobie tego życzył. Nie wiem, jak Ty, ale ja przeżyłam taki okres w historii, co mi zupełnie nie odpowiadało i również mi nie odpowiada w dniu dzisiejszym. Jeśli natomiast znasz plany Klubu Rzymskiego, to powinieneś spać spokojnie, bo Polska ma zostać włączona do królestwa rosyjskiego, co może równie dobrze się stać po nieuchronnej i nieuniknionej kolejnej zdradzie Polski przez sojuszników z Zachodu.

To świetnie, że Rosja poruszyła ten problem, szkoda tylko, źe wiedząc, że to mafie międzynarodowe, nie zakazała adopcji do wszystkich krajów, co byłoby całkiem logicznym posunięciem. Mówiąc o salomonowym rozwiązaniu, nie pisałam tego potępiając Rosję, a z lekkim podziwem, bo może warto było zrobić wiele dla dobra obywateli bez ruszania międzynarodowego gniazda szerszeni usytuowanych na najwyższych politycznych, i nie tylko, stanowiskach.

Jak chodzi o Michalkiewicza, oczywiście, że nie jest on niezależny. Ma swoją rolę w ujawnianiu wielu faktów, które mają być wiadome, a także w sianiu defetyzmu. On i całe pęczki innych farbowanych lisów to kontrolowana opozycja, wentyl bezpieczeństwa i pozory demokracji i wolności słowa w państwie teoretycznym.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Ikulalibal, 2019.08.05 o 14:58
//jeśli natomiast znasz plany Klubu Rzymskiego, to powinieneś spać spokojnie, bo Polska ma zostać włączona do królestwa rosyjskiego//

Nie.Nie znam takich planów ale zamierzam je poznać zaraz po tym jak otrzymam od pani jakiś odsyłacz do źródła tej informacji.
Ze swej strony muszę powiedzieć że ja znam zgoła inne scenariusze.Można nawet powiedzieć "wręcz odwrotne".Jedyny związek jaki dostrzegam między moimi a paninymi informacjami jest taki że faktycznie pojawiły się w obszarze włoskojęzycznym.Tyle że pani powiada "klub rzymski" a ja powiadam gazeta temi.repubblica.it
pani powiada "włączona do królestwa rosyjskiego" a ja powiadam (za republicą) zaliczona w poczet lutych wrogów i izolowana od Rosji i jej "europejskich przyjaciół" +www.limesonline.com +www.limesonline.com
temi.repubblica.it/limes-heartland/...re-eurussia/817
temi.repubblica.it/limes-heartland/...s-eurussia/1294
Przyznam się że kiedy w dalekim 2009 roku publikacja włoskich analityków i dyskusja wokół nich wydały mi się jakaś dziwna bo niby jak? to tempo i kierunek politycznych wydarzeń ostatnich trzech lat utwierdza mnie w przekonaniu że jednak makaroniarze mieli rację.
A teraz z niecierpliwością oczekuje szczegółów owego tajemniczego planu dotyczącego Polski autorstwa Klubu Rzymskiego.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Lotna, 2019.08.05 o 23:15
Proszę uprzejmie, szczegóły planu klubu rzymskiego ze sławną mapą świata podzielonego na 10 królestw.
+www2.ministries-online.org

„On September 13, 1973, the Club released one such report entitled “Regionalized and Adaptive Model of the Global World System”…The document reveals that the Club has divided the world into ten political/economic regions, which it refers to as “kingdoms”.”
Co dobry wujek Google tłumaczy:
13 września 1973 r. Klub opublikował jeden taki raport zatytułowany „Regionalny i adaptacyjny model globalnego systemu światowego”… Dokument ujawnia, że klub podzielił świat na dziesięć regionów politycznych / gospodarczych, które określa jako „królestwa” .

Dodatkowa lektura
+www.jeremiahproject.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Ikulalibal, 2019.08.06 o 00:36
//Dokument ujawnia, że klub podzielił świat na dziesięć regionów politycznych / gospodarczych, które określa jako „królestwa” .//

+www.bibliotecapleyades.net

Z tego co widzę dokument ów jest już mocno zdezaktualizowany.Wiele z wymienionych podmiotów zwyczajnie nie istnieje,kilka całkowicie zmieniło usytuowanie na politycznej mapie świata. A już "lokalizacja" Chin budzi moje szczególne rozbawienie ale nie będę się natrząsać z szacownych autorów Mihajlo Mesarovica i Eduarda Pestela .Widać rozwój wydarzeń ostatniego czterdziestolecia najwyraźniej przerosły wyobraźnie twórców raportu.
Tak że pani Lotna pora spojrzeć prawdzie w oczy i zdac sobie sprawę z tego że mrzonki sprzed 40-stulat są już passe.Tamte "starożytne" raporty były ostrożne i ugrzecznione przeto nie poruszały drażliwych kwestii.takich jak na przykład zmiany granic."Nowy europejski porządek" zaczął się krystalizować w oparciu o zmiany granic (zjednoczenie Niemiec,rozpad Jugosławii,powstanie Kosowa,rozpad Czechosłowacji).Lada tydzień zostanie "ogłoszony" rozpad Ukrainy i jak sądzę na tym się nie skończy.Bo jak powiedział Władimir Bukowskij nawiązując do swego artykułu sprzed 10lat : rozpad Ukrainy na Zachodnią i Wschodnią jest naturalny i prędzej czy później będzie miał miejsce niezależnie od sondażowych badań do tego procesy trzeba odnieść się naturalnie bez zbędnego pustosłowia o uznanych międzynarodowych granicach. One (granice ) wobec krachy Poczdamsko-Jałtańskiego ładu są małoaktualne czego przykładem jest Jugosławia lub "cywilizowany rozwód" Czech i Słowacji,
Zastanawiam sie tylko czy polskie zachodnie i pólnocne terytoria oddadzą Niemcom tak po prostu czy owiną to w kolorowy papierek "euroregionu".Jak pani sądzi?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Lotna, 2019.08.06 o 01:57
„Tak że pani Lotna pora spojrzeć prawdzie w oczy i zdac sobie sprawę z tego że mrzonki sprzed 40-stulat są już passe.”

Uważasz, że to są moje mrzonki, że ja tęsknię za tym, aby Polska stała się znowu kolonią rosyjską? Mylisz się bardzo, więc zachowaj swój sarkazm na lepszą okazję.
Nie bardzo wiem, co chcesz tutaj udowodnić? Że zrobiono kilka poprawek? Kilku spraw nie uwzględniono? Poczytaj za to jakie z ich dalekosiężnych planów są realizowane, bo zdaje się, nie doczytałeś.
A cóż z tego, że nie mają to być królestwa, ale grupy?

Grupa 5
Albania
Bułgaria
Czechosłowacja
Niemiecka Republika Demokratyczna
Węgry
Polska
Rumunia
Związek Radziecki

3 z tych państw nie istnieją, więc twoje uaktualnienie też nie jest zbyt aktualne, no ale racja, ma ono nie 40 a 30 lat. A tak czy owak, Polska została przypisana Rosji.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Ikulalibal, 2019.08.06 o 06:14
// A tak czy owak, Polska została przypisana Rosji.//

Z trzystoma miliardami dolarów długu ? +wiadomosci.onet.pl +www.pch24.pl oprzytomnij.Kto przy zdrowych zmysłach łakomiłby się na taki "kąsek"? nikt.No chyba żeby wierzyciele bo jako jedyni mają w tym interes.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Lotna, 2019.08.06 o 08:52
Czy to jest mój pomysł, czy klubu rzymskiego? To chyba oni powinni oprzytomnieć, nie ja. Ja zacytowałam tylko fragment ich „bardziej aktualnych” planów, które sam podałeś, a ty mi każesz „oprzytomnieć”? Upały, widzę, dają ci się we znaki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Ikulalibal, 2019.08.06 o 10:09
Wezwanie do oprzytomnienia zostało przeze mnie skierowane pod właściwy adres.Bo co to dzisiaj jest Klub Rzymski ? ośmieszony margines który trwa tylko dlatego że nie ma pomysłu na to jak zejść ze sceny.Od dziesięcioleci nikt już poważnie nie traktuje ich "raportów" uznając je za 'amatorskie' i 'nieudolne'.Pani sobie poczyta opinie współczesnych o Klubie.
Jak inaczej można traktować organizację która rozpoczęła działalność szumnym raportem (1972)
a kończy poparciem dla "strajku szkolnego" podejmowanego przez 13-stolotki na okoliczność zmian klimatycznych.
Przecież to jest już tylko śmieszne +bi.im-g.pl +bi.im-g.pl
w przeciwieństwie do 300.000.000.000 dolarów które wcale śmieszne nie są.Zwłaszcza jeśli są należnoscią oczekującą spłaty.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Zbig71, 2019.08.05 o 13:51
Dziwny ten Michalkiewicz, strasznie pluje ostatnimi czasy na drCzerniaka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Lotna, 2019.08.05 o 14:17
Jak również Media Narodowe (podobno narodowe).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Zbig71, 2019.08.05 o 14:56
No właśnie. Przecież o tych adoptowanych dzieciach to właśnie MN powinny trąbić non stop. A tu cisza, jak makiem zasiał. To samo w Realu24. Tym bardziej że to są ponoć środowiska bardzo przeciwne aborcji, więc los dzieci nie powinien być im obcy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube! 
Wican, 2019.08.05 o 15:55
Też są pewnie na smyczy
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Lotna, 2019.08.05 o 14:24
Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze
+youtu.be
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube! 
Wican, 2019.08.05 o 15:53
W sumie nie tyle pluje co został poproszony o komentarz. A Czerniak zaczął iść w bajki o wielkim imperium Lechitów, itd.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Lotna, 2019.08.05 o 16:12
Jakże ciebie ta wielka lechia, czy w ogóle jakakolwiek historia Polski przed tzw. chrztem boli! Jak tylko nadarzy się okazja, by kogokolwiek zaatakować z powodu tych poglądów, to stawiasz się natychmiast jak żołnierz na pobudkę. Żeby było śmieszniej, boli ta Lechia również wszystkie farbowane lisy podające się za wielkich lewicowych patriotów i oczywiście etnicznych Polaków, koniecznie katolików całym sercem. Natomiast każdy Polak z dziada pradziada albo się zainteresuje tym tematem, albo się uśmiechnie i puści go pomimo uszu, ale nie żydostwo i szabesgoje: będziecie walczyć z tą Lechią jakby wasze życie od tego zależało. Jesteście przezroczyści.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Zbig71, 2019.08.05 o 17:07
Michalkiewicz stwierdził, że Czerniak to musiał mocno bić pałką. Tylko, że nie ma na to dowodów. Obydwaj, Michalkiewicz i Patlewicz ostro atakują każdego, kto wykazuje zainteresowanie Wielką Lechią. Sam Michalkiewicz nazywa Wielką Lechię ,,ubeckimi żygowinami,,
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Ikulalibal, 2019.08.05 o 17:37
//Sam Michalkiewicz nazywa Wielką Lechię ,,ubeckimi żygowinami,,//

Michalkiewicz sam jest elementem ubeckich rzygowin i to ,w przeciwieństwie do sytuacji wokół pana Czerniaka,jest pewne jak amen w pacierzu.
Jak amerykańskie specsłużby zwierały "umowę" z KGB to jednym z głównych warunków był taki że obydwie strony,każda po swojemu,wspiera
kontestatorów rzeczywistości ale tylko tych o wyraźnym liberalnym kierunku.Natomiast kontestatorów wyrażających wyraźnie prawicowe bądź lewicowe skłonności,tępi bez zmiłuj sie.
Wyrazem tego o czym piszę był KGB-owski projekt "dysydent" zaś w polskich warunkach to KOR i Solidarność.Ludzie wydziału V KGB wyszukiwali autorów (działaczy) spełniających określone kryteria i stwarzali warunki ku temu aby dany człowiek stał się kontestatorem.Potem "dyskretnie" za pomocą kolegów po fachu zza oceanu propagowali (drukowali,premiowali,nagradzali) go jako niezachwianego miłośnika wolności.
Konia z rządem temu kto potrafiłby jednoznacznie politycznie zakwalifikować KOR czy Solidarność.Ogólno-wolnościowe nadmuchane nic.To nie znaczy że tam i tu nie powstawały u,spontaniczne i oddolne ruchu prawicowe i lewicowe.Ale dość szybko były pacyfikowane i neutralizowane.Nazwisk większości z nich nigdy nie poznamy.
Takie podejście do sprawy owocuje tym że Polska jest skazana wyłącznie na polityków okrągłostołowych.Wszystko inne zostanie bardzo prędko wygaszone tak jak nieszczęsna Konfederacja.
I tylko pan Michalkiewicz zostanie jak zawsze niezależny i nieokiełznany.
A Lechia nie ma tu nic do rzeczy.To był tylko pretekst do zaatakowania "niesystemowych".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
finka, 2019.08.06 o 17:00
wrealu24 to moim zdaniem dobry kanał i słucham ich nadal na wrealu24.tv, nie mogą zajmować się wszystkim i tak poruszają wiele tematów, gdzie indziej nieobecnych. Szkoda wielka, że pozbyli się Magdy Deruckiej, dziennikarka dużo lepsza od Roli, to ona zajmowała się problemami odbieranych dzieci i zbliżonymi tematami. YT usunął też konto Kai Godek, dziwne, że nie usuwają takiego siejącego nienawiść i antysemityzm p.Michalkiewicza, też ma dużą oglądalność, widać są więksi i mniejsi nienawistnicy, czyli red. Michalkiewicz POPISowi nie zagraża.
Dziś na mainstremowych portalach była informacja o liście senatorów amerykańskich do Pompeo ws.żydowskich roszczeń i żądań nacisku na Polskę, co prawda z SG Interii już dawno spadła ale kto teraz okaże się największym nienawistnikiem? ciekawe kogo YT wywali.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Ikulalibal, 2019.08.06 o 17:20
//YT usunął też //

Jakie "też"? Commedia la finita.Burza w szklance wody już stała.Wrealu24 znów jest na YT ,w dodatku dubeltowo uwierzytelnione jak "niesystemowe".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
finka, 2019.08.06 o 22:09
Dziś jeszcze nie zaglądalam na yt więc pierwsze słyszę, że wrealu24 na yt przywrócili, zaraz zajrzę. Poseł Winnicki na weralu24.tv zapowiadał na dziś jakąś inicjatywę sejmową ws. wywalania prawicowych mediów z obiegu na yt,więc moze to efekt działania posła Winnickiego, zablokowaną homlilię abp. Jędraszewskiego podobno też dzisiaj przywrócili.Nie wierzę, że takie przypadki zdarzają się ot tak sobie bez zgody rządzących.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Lotna, 2019.08.06 o 17:21
Oczywiście, że nie mogą zajmować się wszystkim, ale tym tematem powinni, a akurat nie chcą.

No to pięknie! 88 senatorów ze 100 podpisało ten list.

„"(...) W lutym br. w Warszawie z radością przyjęliśmy pańskie publiczne oświadczenie wzywające Polskę do podjęcia odpowiednich kroków w celu restytucji mienia prywatnego należącego do ofiar Holokaustu, ich rodzin i innych, którym został on skonfiskowany w czasach komunizmu. Odpowiedź premiera Morawieckiego na pańskie uwagi, w której premier powiedział, że Polska rozwiązała już ten problem, bardzo nas zasmuciła. Jak pan wie, problem ten nie został rozwiązany i nie zniknie sam z siebie".

Autorzy listu twierdzą, że "teraz nadszedł czas, gdy ostatni ocaleni z Holocaustu wciąż żyją, by poprzeć nasze słowa sensownym działaniem. Dalej zachęcają Pompeo do "podejmowania śmiałych inicjatyw, które pomogą Polsce w rozwiązaniu tego problemu tak szybko, jak to możliwe".”
+wyborcza.pl

To ci dopiero „sojusznicy” Polski! Ogołocą do skóry! Oj, zacznie się jazda po wyborach!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
finka, 2019.08.06 o 22:14
Wielokrotnie temat bezpodstawnych roszczeń goscił na wrealu24 i pewnie dziś też będzie,dopiero zabieram się do wieczornego przeglądu programów, nie tylko wrrealu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube!   
Lotna, 2019.08.06 o 17:26
Nie tylko, że Michalkiewicz PiSowi - czyli systemowi nie zagraża, ale jeszcze robi dla nich dobrą robotę zwalczając przeciwników wielkiej farmy, którą PiS ma polecenie (odpłatne?) popierać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube! 
Piotr Testowicz, 2019.08.06 o 21:54
Naprawdę, moje zadziwienie budzi to, jacy ludzie budzą Pani zaufanie i fascynację...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Aj, waj! Kolejne niezależne media zniknęły z YouTube! 
Trojanka, 2019.08.07 o 07:43
+youtu.be

Michalkiewicz ostro: Nie zamierzam się podlizywać Youtube'owi!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło